16apr
Door: amk Aan: april 16, 2019 In: Bezinning, Gebedspunten, Vruchten Reacties: 0

Genietend van het voorjaar, en van al het frisse groen dat uitkomt, gaan mijn gedachten terug naar alles wat er gebeurd is dit afgelopen jaar en de afgelopen jaren: de colleges, de conferenties, de vele ontmoetingen en gesprekken van hart tot hart met studenten, collega’s en vrienden. Er zijn veel zaadjes gezaaid, en de groei was in alle gevallen veel groter dan verwacht. Maar het werd voorafgegaan door een zorgvuldig proces van luisteren naar wat nodig is, door het moeizame werk van het bewerken van de vaak hele taaie grond. Het is nu heel bijzonder om te zien hoe de Here door Zijn Geest veranderingsprocessen in gang zet.

Een van de hoogtepunten was ongetwijfeld de Hendrik Kraemer lezing aan de Protestantse Theologische Universiteit in juni 2018.

De grote uitdaging was en is om teams van “plantenverzorgers” en “watergevers” op te zetten en te versterken. Het logo van het Osijek Institute for Mission Studies van het ETS geeft dit treffend aan: zonnebloemzaadjes, die samen een pad vormen, en ook weergeven dat processen altijd uit kleine stapjes bestaan.

In deze gebedsbrief wil ik iets delen van wat er zoals is gebeurd. Het is maar een greep uit de vele berichten die u elders op mijn website kunt vinden. Kijkt u rustig rond!

Graag wil ik u oproepen om getrouw te zijn in uw voorbede. Graag wil ik ook een beroep op u doen om het werk te blijven steunen, door kleine tekenen van meeleven, en vooral ook door uw financiele bijdragen, zodat de veranderingsprocessen voort kunnen gaan, en de zaadjes dieper wortel kunnen schieten. U vormt een onmisbaar deel van ons team!

Trackback URL: https://annemariekool.org/nl/2019/04/16/veel-zaadjes-komen-op/trackback/